Úspěchy ve výtvarné soutěži „Bezpečně na železnici“
Tým silniční bezpečnosti v rámci projektu Markétina dopravní výchova připravil další ročník tradiční výtvarné soutěže „Bezpečně na železnici“.
V krajském kole dosáhli výborných výsledků naši žáci Viktorie Šebová, která získala 2. místo, a Daniel Ilko, jenž obsadil 1. místo. Obě soutěžní práce následně postoupily do celostátního kola.
V celorepublikovém finále se podařilo Viktorce Šebové vybojovat 1. místo a Danielu Ilkovi 5. místo.
Oběma žákům srdečně blahopřejeme k vynikajícímu úspěchu a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.


Načítám...