Dnes je středa 24. 6. 2026 svátek má Jan

Úspěchy ve výtvarné soutěži „Bezpečně na železnici“

Úspěchy ve výtvarné soutěži „Bezpečně na železnici“

Tým silniční bezpečnosti v rámci projektu Markétina dopravní výchova připravil další ročník tradiční výtvarné soutěže „Bezpečně na železnici“.

V krajském kole dosáhli výborných výsledků naši žáci Viktorie Šebová, která získala 2. místo, a Daniel Ilko, jenž obsadil 1. místo. Obě soutěžní práce následně postoupily do celostátního kola.

V celorepublikovém finále se podařilo Viktorce Šebové vybojovat 1. místo a Danielu Ilkovi 5. místo.

Oběma žákům srdečně blahopřejeme k vynikajícímu úspěchu a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Obědy
Digitalizace
Digitalizace
Doučování