Dnes je úterý 25. 6. 2024 svátek má Ivan

Rozvrh hodin

Školní rok 2023/2024

1. A třída -  Mgr. Jana Bergerová Kopecká

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí M ČJ ČJ TV          
Úterý ČJ M ČJ TV          
Středa ČJ ČJ PRV VV/PČ VV/PČ        
Čtvrtek ČJ M AJ ČJ          
Pátek M ČJ PRV HV          

1. B třída -  Ludmila Boubínová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí ČJ ČJ PRV HV          
Úterý ČJ M TV ČJ          
Středa ČJ M ČJ VV/PČ VV/PČ        
Čtvrtek ČJ M AJ ČJ          
Pátek ČJ M TV PRV          

2. třída - Mgr. Hana Hudcová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí ČJ M TV ČJ AJ        
Úterý ČJ M ČJ HV          
Středa ČJ M ČJ TV          
Čtvrtek ČJ M PRV VV/PČ VV/PČ        
Pátek ČJ M ČJ PRV          

3. třída - Mgr. et Mgr. Irena Novotná

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí M ČJ/AJ AJ/ČJ ČJ HV        
Úterý M ČJ/AJ AJ/ČJ ČJ PRV        
Středa M ČJ/AJ AJ/ČJ ČJ PRV        
Čtvrtek ČJ M TV VV/PČ VV/PČ        
Pátek ČJ M ČJ TV          

4. třída - Mgr. Petra Brabcová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí M ČJ/AJ AJ/ČJ VV/ČJ VV/ČJ        
Úterý ČJ M HV ČJ/VV ČJ/VV        
Středa ČJ/AJ AJ/ČJ M VL PČ/TV        
Čtvrtek AJ/ČJ M PŘÍ INF/TV TV/INF        
Pátek ČJ/AJ M ČJ VL TV/PČ        

5. třída - Mgr. Žaneta Neagová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí ČJ M PŘÍ AJ        
Úterý  * ČJ M VL INF ČJ        
Středa ČJ M TV PŘÍ ČJ        
Čtvrtek AJ TV M ČJ VV VV      
Pátek ČJ M VL AJ HV        
* 7:00 - 7:45 Školní parlament - přihlášení žáci

6. třída - Mgr. Lenka Apjarová Klepalová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí P D Z PČ/AJ TV VO      
Úterý P INF/AJ ČJ M AJ/INF TV dívky      
Středa ČJ M AJ/PČ VV VV VZ      
Čtvrtek M AJ/F F/AJ Z HV TV chlapci      
Pátek ČJ F/AJ AJ/F M ČJ D      

7. třída - Mgr. Soňa Váňová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí AJ/NJ P ČJ M TV F   VV VV
Úterý * NJ/AJ ČJ D F P TV dívky      
Středa Z ČJ M AJ/NJ NJ/AJ HV      
Čtvrtek Z ČJ ČJ M VO TV chlapci      
Pátek D M AJ/INF INF/AJ        
* 7:00 - 7:45 Školní parlament - přihlášení žáci
 

8. třída - Eva Čmuhařová

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí P ČJ M F AJ TV dívky      
Úterý * D M AJ ČJ TV VZ   PČ/INF PČ/INF
Středa M ČJ NJ Z HV VO   VV lichý t. VV lichý t.
Čtvrtek F M ČJ AJ P CHE      
Pátek Z ČJ NJ D CHE TV chlapci      
* 7:00 - 7:45 Školní parlament - přihlášení žáci

9. třída - Mgr. Jiří Bašus

  7.50-8.35 8.45-9.30 9.50-10.35 10.45-11.30 11.35-12.20 12.25-13.10 13.10-13.40 13.40-14.25 14.30-15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí M ČJ Z/AJ AJ/NJ CHE TV dívky      
Úterý * M AJ/Z ČJ NJ/AJ TV        
Středa ČJ P ČJ M CHE F   VV sudý t. VV sudý t.
Čtvrtek AJ/NJ NJ/AJ M ČJ D VO   PČ/INF PČ/INF
Pátek F VZ M P D TV chlapci      

* 7:00 - 7:45 Školní parlament - přihlášení žáci 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Digitalizace
Digitalizace
Doučování
Vítáni