Dnes je úterý 16. 7. 2024 svátek má Luboš

Úspěchy našich žáků

Výtvarné úspěchy

Bezpečná doprava budoucnosti

Základní školy V Kostomlatech n. L. se tradičně zapojila do výtvarné soutěže s dopravní tematikou.

Anděla Ilková získala 1. místo ve Středočeském kraji a postoupila do celorepublikového kola, kde se umístila na 1. místě v kategorii základních škol II. stupeň. Slavnostní předání cen proběhlo v pondělí 24. června 2024 za účasti významných hostů. Ocenění převzala z rukou Evy Pavlové, manželky prezidenta republiky, genpor. Mgr. Martina Vondráška, prezidenta Policie České republiky, pana Aleše Blažka, generálního ředitele Československé obchodní banky a Jana Poláka, ředitele Týmu silniční bezpečnosti.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších výtvarných úspěchů.

Video

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Obědy
Digitalizace
Digitalizace
Doučování