Dnes je neděle 24. 9. 2023 svátek má Jaromír

Vyhodnocení dotazníkového šetření

Vyhodnocení dotazníkového šetření
Vážení rodiče,
 
Děkujeme všem za čas, který dotazníků věnovali, za všechny postřehy, připomínky, slova kritiky i chvály. Jakákoli zpětná vazba je pro nás cenná a věřím, že pro celý pedagogický sbor velmi přínosná.  
 
Cílem našeho dotazníkového šetření bylo zmapovat domácí výuku, efektivitu dálkového vysílání v jednotné platformě i její frekvenci. V neposlední řadě nás zajímal dopad domácí výuky na učení dětí a další návrhy na zkvalitnění i to, co se ve výuce daří. Chceme společně hledat možnosti, co a jak by šlo případně řešit jinak, pracovat s Vaší zpětnou vazbou. 
Z výsledků dotazníků vidíme, jak hodně času věnujete svým dětem při výuce. Snažíme se najít rovnováhu a v tomto ohledu Vás co nejvíce podpořit. Neváhejte se proto obrátit na Vaší paní učitelku či jakéhokoli pedagoga, který Vám může při výuce pomoci. Vaše odpovědi nás vedou k zamyšlení, jak budeme dále děti vést k větší samostatnosti, plánování vlastního učení, efektivní komunikaci. Zavedený systém většině rodičů vyhovuje, a i když třeba s výhradami, jsou spokojeni. Níže předkládáme kompletní vyhodnocení dotazníku i s komentáři.
 
Mgr. Erika Drobná
ředitelka školy
 
Výsledky dotazníkového šetření ZDE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Digitalizace
Doučování
Vítáni
Ámos vision