Dnes je neděle 24. 9. 2023 svátek má Jaromír

Provoz školní družiny

Provoz  školní družiny

Vážení rodiče,

vzhledem k rekonstrukci pavilonu C, kde jsou umístěná oddělení školní družiny,  je 4. 9. 2023 ranní družina zrušena. Od 5. 9. 2023 budou děti do ranní družiny vpuštěny pod dohledem provozního zaměstnance školy.

Zahájení provozu školní družiny je od 4. 9. 2023 po slavnostním zahájení školního roku a oddělení pokračují svou odpolední činnost v kmenových třídách žáků - 1. A, 2. a 3. třída. Žáci ze čtvrtého a pátého ročníku budou docházet do tříd podle toho, jak jsou zapsáni v oddělení.

 

I. oddělení ve 3. třídě - Michlová (žáci 3. a 5. třídy)

II. oddělení v 1A třídě - Ladrová (žáci 1. A a 1. B třídy)

III. oddělení v 2. třídě - Břeňová (žáci 2. a 4. třídy)

Pro odpolední vyzvedávání dětí kontaktujte u vchodu provozního zaměstnance (p. Jandlovou), která informuje vychovatelky o Vaší přítomnosti. Děti nebudou uvolňovány na základě telefonické komunikace.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Libuše Břeňová - vedoucí vychovatelka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Digitalizace
Doučování
Vítáni
Ámos vision