Dnes je čtvrtek 8. 6. 2023 svátek má Medard

Digitální nadužívání - pozvánka

Digitální nadužívání - pozvánka

Digitální nadužívání

Vážení rodiče,

v rámci prevence patologických jevů bychom vás rádi pozvali dne 1. 12. 2021 od 17:00 hod v učebně hudební výchovy na přednášku na téma Digitální nadužívání. Prosíme o dodržování aktuálních epidemiologických opatření. Vstupné na tuto akci je dobrovolné. Přednášku povedou odborníci na kyberšikanu ze společnosti Linkin Sphere, z.s.

Anotace: Program Digitální nadužívání se zabývá nadměrným hraním videoher, konzumováním obsahu na sociálních sítích a digitální závislosti obecně. S rodiči diskutujeme, jak si doma nastavit pravidla pro digitální technologie a jak s dětmi správně komunikovat. Nechybí ani téma rodičovské kontroly a základní zabezpečení zařízení.

ZŠ Kostomlaty nad Labem

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Digitalizace
Doučování
Vítáni
Ámos vision