Dnes je úterý 11. 5. 2021 svátek má Svatava

Volný den ŘŠ 22. 9. 2020

Volný den ŘŠ 22. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s §24 odst. 2 zák. č. 561/2004 Sb. „Školský zákon“ vyhlašuje ředitelka Základní školy Kostomlaty nad Labem ředitelské volno dne 22.9.2020 z technických důvodů.

Na tento den společnost ČEZ oznámila odstávku elektrické energie na celou dobu vyučování. Vzhledem k tomu, že je kanalizace ZŠ závislá na odčerpávání odpadů prostřednictvím elektrické energie a nepoteče teplá voda, je nemožné zajistit dostatečné hygienické podmínky pro žáky. Zároveň z toho samého důvodu nejsme schopni zajistit dostatečné hygienické podmínky pro provoz školní jídelny a školní družiny.

Děkuji za pochopení.

 

Mgr. Erika Drobná

ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Vítáni
Ámos vision
Učíme se spolu
Kostomlaty nad Labem