Rozvrh hodin

Školní rok 2019/2020

1. třída - Milena Formáčková

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj M Čj Hv          
Úterý Čj M Tv Prv          
Středa Čj M Čj Tv          
Čtvrtek Čj Čj Vv/Pč Vv/Pč          
Pátek Čj M Čj Prv          

 

2. třída - Mgr. Iva Kohoutová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj M Čj Pč/Vv Pč/Vv        
Úterý Čj M Čj Tv          
Středa Čj M Čj Prv          
Čtvrtek M Tv Čj Hv          
Pátek

Čj

M Čj Prv Tv        


 

3. třída - Mgr. Hana Hudcová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj M Aj/Tv Aj/Tv Prv        
Úterý M Čj Čj Vv/Pč Vv/Pč        
Středa M Aj/Tv Aj/Tv Čj Hv        
Čtvrtek Čj M Čj Čj Prv        
Pátek M Čj

Aj/Tv

Aj/Tv Čj        

 

4. třída - Mgr. et Mgr. Irena Novotná

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Aj M Čj Vl        
Úterý M Tv Čj Vv Vv        
Středa Čj M Čj Pří Vl        
Čtvrtek Čj Aj M Čj Tv        
Pátek Čj M Aj Pří Hv        

 

5. třída - Mgr. Petra Brabcová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj M Čj Vl Pč/Tv        
Úterý M Aj/Čj Aj/Čj Pří Pč/Tv        
Středa Aj/Čj Aj/Čj M Vv Vv        
Čtvrtek Čj M Tv/Inf Tv/Inf Pří Hv      
Pátek M Čj/Aj Aj/Čj Čj Vl        

 

6. třída - Mgr. Lenka Klepalová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj Aj Inf M Vv Vv      
Úterý F P M Čj Rv Tv   Th S  
Středa Ov D Aj M Z Tv dívky      
Čtvrtek P Čj M Čj F Tv chlapci      
Pátek Z D Inf Aj Hv      

 

7. třída - Mgr. Soňa Váňová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí M Nj Čj Aj Z P   TH S  
Úterý Čj M D Ov Aj Tv   Vv Vv
Středa D M Nj Aj F Tv dívky      
Čtvrtek Aj P Čj F Hv Tv chlapci      
Pátek Čj Z M Inf        

 

8. třída - Eva Čmuhařová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Ov Čj M Nj D Tv dívky      
Úterý M Čj Čj Aj D Rv   Pč L/TH S Pč L
Středa F Čj Che Nj Tv Z      
Čtvrtek Čj M P Aj Z Hv   Inf L/Vv S Inf L/Vv S
Pátek M Aj  Che P F Tv chlapci      

 

9. třída - Mgr. Radmila Musilová

  7.50 - 8.35  8.45 - 9.30 9.50 - 10.35 10.45 - 11.30 11.35 - 12.20 12.25 - 13.10 13.10 - 13.40 13.40 - 14.25 14.30 - 15.15
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Pondělí Čj M Nj Hv F Tv dívky      
Úterý Čj Aj Aj M Čj Ov   TH S  
Středa Čj Nj Z Che Tv D      
Čtvrtek M Čj D P Aj Rv   Vv L/Pč S Vv L/Pč S
Pátek CHe M Aj F P Tv chlapci      

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru