Dnes je úterý 11. 5. 2021 svátek má Svatava

Pohled na pandemii COVID - 19 očima školních děti

Pohled na pandemii COVID - 19 očima školních děti

Pohled na pandemii COVID – 19 očima školních dětí

Už ani přesně nevím, kolikátý den učím distančně, ale co vím jistě, je to, že žáci mé třídy si vedou docela dobře. Přihlašují se každý den na videokonference, pracují v Google učebně a snaží se plnit zadané úkoly.

Čas od času mě něčím překvapí. Naposledy se tak stalo při hodině slohu, kdy dostali za úkol napsat dopis svému blízkému rodinnému příslušníkovi, ve kterém se měli zamyslet nad tím, jak je ovlivnila pandemie COVID – 19. Nejlepší výtvory jsem odeslala do soutěže, kterou vyhlašuje Světová poštovní unie, ale to mi stále přišlo málo.  Tak jsem se rozhodla, že se s Vámi o některé tímto způsobem podělím. Do vlastních dopisů nebylo žádným způsobem zasahováno.

                                                                                Hana Hudcová, třídní učitelka skvělých čtvrťáků

dopis

dopis

dopis

dopis 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Vítáni
Ámos vision
Učíme se spolu
Kostomlaty nad Labem