Dnes je úterý 11. 5. 2021 svátek má Svatava

Omezením v oblasti ZŠ od počátku 14. 10. 2020

Omezením v oblasti ZŠ od počátku  14. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

 

opět společně čelíme nepříznivé epidemiologické situaci, která vede k tomu, že od středy 14. 10. 2020 přechází na distanční výuku žáci I. i II. stupně ZŠ. 

 

Distanční výuka bude realizována formou on-line výuky v aplikaci G Suit (Google classroom, Google Meet). Žáci od 1. do 9. tříd se budou vzdělávat dle stávajících rozvrhů. Na I. stupni třídní učitel dle možností a schopností žáků domluví formy komunikace a předávání zadaných úkolů. Tady opravdu spoléháme na vaši podporu, i když žáci od 4.ročníku pilně nacvičovali práci s mailem a Google učebnou od začátku školního roku ve škole.

Distanční výuka u žáků II. stupně bude probíhat on-line formou. Všichni žáci vyzkoušeli už na jaře. Žáci se budou hlásit do každé hodiny. Výjimku představují výchovné předměty (Hv, Tv, Vv, Pč, Vz, Rv) – tam se žáci připojí do první hodiny v týdnu, kdy začala distanční výuka, a vyučující zadá instrukce pro další průběh těchto předmětů.

Distanční výuka se od středy 14.10.2020 stává povinná pro všechny žáky školy a u každého žáka bude vedena jeho případná absence. Zákonní zástupci budou tuto absenci omlouvat u třídního učitele dle pravidel Školního řádu, v případě, že dítě bude nemocné, má naplánovanou návštěvu lékaře atd.

Pouze v případě technických problémů s on-line výukou se zákonní zástupci dohodnou s třídním učitelem (telefonicky, přes Bakaláře, e-mailem) o způsobu, jak budou dítěti vyzvedávat a odevzdávat tištěné materiály k výuce.

Dle nařízení vlády nebude realizováno ani žádné zájmové vzdělávání včetně školní družiny.

Od 26.10. - 27. 10. 2020 (před podzimními prázdninami) jsou MŠMT stanoveny dny volna a nebude žádná výuka. Následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. - 30. října 2020.

 

Všichni žáci budou odhlášeni z obědů ve školní jídelně do 30. 10. 2020.

 

V případě Vašich dotazů nebo podnětů mě prosím kontaktuje na e-mail: erika.drobna@zskostomlaty.cz

 

Děkuji Vám za spolupráci a vzájemnou podporu.

Mgr. Erika Drobná, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Vítáni
Ámos vision
Učíme se spolu
Kostomlaty nad Labem