Dnes je úterý 11. 5. 2021 svátek má Svatava

Anglická olympiáda 2021

Anglická olympiáda 2021

ANGLICKÁ OLYMPIÁDA 2021

Ve dnech 22. a 23. 2. 2021 proběhne školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěž je realizována v několika kategoriích. Naší školy se týkají kategorie dvě, tj. I.A (6. a 7.třída) a II.A (8. a 9. třída). Vítězové postoupí do okresního kola, které zajišťuje DDM Symfonie v Poděbradech. Letos se celá soutěž koná distanční formou  - školní kolo přes Google Meet, okresní kolo přes MS Teams. Celá soutěž je z organizačních důvodů omezena jen na konverzaci. Účastníci se v krátkosti představí, vylosují si téma a bez přípravy o něm několik minut hovoří. Nakonec zodpoví doplňující otázky. Hodnotí se jazyková pohotovost a kreativita, bohatost slovní zásoby, výslovnost a gramatická správnost.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...
Partneři školy
Vítáni
Ámos vision
Učíme se spolu
Kostomlaty nad Labem